PARTY FOOD FETISH - FOTOKONTAKT

WORKSHOP PARTY FOOD FETISH

Modelky:

Hela Ko

Jaroslava Ptáková (Jarry)

Lektor: Petr Jedinák

Organizace: Petr Strbačka

SOBOTA 14. 8. 2021, 13:00 - 16:00

Lokace: Ateliér Pracejovice

Účastnický poplatek: 4.000 Kč

Událost na Facebooku FK 29

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds
REZERVACE ON-LINE

15% Complete

Program workshopu:

Sobota 29. 5. 2021  

11:00 až 12:55 příjezd modelek a fotografů do Ateliéru v Pracejovicích, č.p. 8, 386 01 Pracejovice

13:00 až 16:00 workshop – fotografování

16:00 až 16:30 zhodnocení workshopu, odjezd


Modelky: Helena Kopejtko (Hela Ko) a Jaroslava Ptáková (Jarry)


Fotografický workshop - Dekadentní FoodFetish Fotopárty

Spojíme příjemné se vzrušujícím, dekadentní s estetickým. Budeme fotografovat hrátky nahých žen s jídlem a hodovat z jejich těl. Nejdříve Vás Petr Jedinák seznámí s Nyotaimori a dalšími japonskými libůstkami inspirovanými tradicí. Potom bude následovat fotografování procesu aranžování Nyotaimori.

Doporučená fototechnika: digitální zrcadlovka či bezzrcadlovka, objektivy od širokoúhlých až po teleobjektivy s dlouhým ohniskem.

Maximální počet fotografů: 6 Minimální počet fotografů: 2

Počet modelek: 2

Cena za osobu činí 4.000 Kč za tříhodinový workshop. Cena zahrnuje lektorské služby, lokaci, 2 modelky včetně autorských práv na veškeré vytvořené fotografie.

Cena nezahrnuje dopravu do místa konání, případné ubytování ani stravu. Na lokaci budou zajištěny studené nealkoholické nápoje, káva a čaj.

V případě potřeby vám rádi zajistíme ubytování ve Strakonicích dle vašich požadavků. Orientační cena 1 noci v hotelu se snídaní, který se nachází v dochozí vzdálenosti (cca 2 minuty) od lokace činí za jednolůžkový pokoj cca 1.000 Kč a za dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby cca 1.600 Kč. Dále je možné zajistit i levné, ale kvalitní ubytování na ubytovně v těsné blízkosti lokace, kde cena činí cca 500 Kč za 2 ubytované osoby ve čtyřlůžkovém pokoji a noc.

Po dohodě je možné zajistit prodloužení fotografování, individuální workshop s různými modelkami v různých lokacích nebo pronájem lokace s i bez lektorské činnosti. Neváhejte se na mně obrátit s vašimi individuálními požadavky. Přihlášky a dotazy prosím zasílejte na e-mail: strbacka@fototrade.cz nebo mne kontaktujte telefonicky na čísle 602 271 334. Těším se na vás. Petr Strbačka

Nenechte si ujít i naše další akce pro fotografy, které pořádá @Fotokontakt. Sledujte naše události a skupiny na Facebooku. 


Lokace: Ateliér Pracejovice u Strakonic


Lektor: Petr Jedinák, Organizace: Petr Strbačka


Partneři workshopu: